Yaz Aylarında Saç Bakımı

8 sene önce tarafından yazılmıştır.

Yazın güneş ve su keyfi yaparken saçlarımızın bakımınada özen göstermeliyiz.Çünkü klorlu su ve sıcaklar saçımızı olumsuz biçimde etkiler.Bu etkilenmeden dolayı saçlarımız matlaşır , yıpranır ve kırılır.Bu sebeble de yazın saçlarımızın bakımını özenle yapıp onları yıpratan etkenlere karşı özel ürünler ile korumaya almamız gerekir.
Yaz ayları saçlarımızı olumsuz yönde büyük bir ölçüde etkilemektedir.Güneş , su ve sıcak saçımızı hassaslaştırmaktadır.Ayrıca kum ve klorlu ayrıyeten tuzlu deniz suyu saçı yıpratıp ve kurumasını sağlıyor.

Yaz aylarında saçınızın ve saç derinizin bakımına daha fazla özen gösterin.
-Boyalı, permalı saçların yazın özellikle bakıma ihtiyacı vardır.
-Kullanacağınız ürünlerin güneş korumalı olmasına dikkat edin.
-Saçınıza nem verecek bakım maskeleri uygulayarak besleyin; saçınızdaki kuruluğu ve yıpranmayı önleyerek canlı, parlak bir görünüm sağlayacaktır.
-Saçınızı deniz tuzu ve klordan tamamen arındırmak için çok iyi durulayın.

Normalde saçlarınızı iki günde bir yıkıyorsanız yaz aylarında hergün yıkamanız önerilir ve tek bir kez şampuan kullanmanız yeterlidir.Jöle yada saç sertleştirici sprey kullanan saçlarını banyoda 2 kez şampuanlamaları saç içinde kalan atıkların temizlenmesine yardımcı olur.İnce telli saçınız var ise dolgunlaştırıcı şampuanlar kullanmanız ve yıkama sırasında saçlarınızın dış koşullara karşı gücünü arttırmaya yarayacaktır.Şampuanı saçlarınıza tamamen karıştıracak şekilde dağıtın ve saç derisi üzerinde parmak masajı yaparak köpürtün bu saçlarınızın ve saç derinizin rahatlamasına yol açacaktır.

Yılan Yağı Kampanyamız
İnstagram | Twitter | Facebook


UYARI Yılan Yağı bir ilaç değildir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden web sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Yılan Yağı | Teslimat Şartları| Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik | İade Sözleşmesi | Sitemap
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
toptan ürünler isveç şurubu hilti kapsül aşk parfümü epimedyumlu macun deva kremi gergedan seti megamax