Yılan yağı ile saçlarıma kavuştum

7 sene önce tarafından yazılmıştır.

Merhabalar benim adım Mehmet sizlere yılan yağı ile saçlarıma kavuştum başlığı altında hikayemi anlatacağım. Yılan yağıÖncelikle bana bu hikayeyi paylaşma iznini veren yilanyagisite.com yetkililerine çok teşekkür ediyorum. Her neyse hikayeme geçeyim, her şey bundan 3 ay önce başlamıştı. Irsi olarak ailemizde saç dökülmesi problemi vardı fakat ben 32 yaşıma kadar böyle bir sorunla karşı karşıya kalmamıştım. 32 yaşımdan sonra saçlarımın yavaş yavaş seyrelmeye başladığını söylüyordu, aslında saçlarımın seyreldiği bir gerçekti ama ben saçlarımı seviyordum ve böyle bir şeye inanmak istemiyordum.
 

Zaman geçtikçe saçlarımın ön tarafı tamamen kelleşmeye başlamıştı. Bir çok cildiye doktoruna başvurmuştum ama bana sorunun ırsi olduğu için saçma ekmekten başka hiç bir şeyin bunu çözmeyeceğini söylüyorlardı. Saç ektirmek istemiyordum çünkü canlı ve uzayan saçlara sahip olmak istiyordum. Aynaya baktığımda karşımdaki kişi neredeyse ben değil gibiydi. Ailemle ve çevremle aram bu psikolojik sorunum yüzünden bozulmuştu ve kendimi odaya kapatıp internette dolaşmaya başlamıştım. Saç dökülmesi sorunu diye ararken birden aklıma saç çıkartıcı gibi bir anahtar kelime geldi ve araştırmaya başladım.

 
Bir sonra araştırdıktan sonra kafamda ürünleri elediğimde elimde tek kalan şey saç çıkartıcı yılan yağı olmuşu. Siparişini vermiş ve bir süre kullanmıştım ve tam anlamıyla sihir gibi saçlarım çıkıyordu. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve gerçekten 18 yaşında bir insan gibi gür ve canlı saçlara sahibim. Bu ürünü herkese tavsiye ediyorum.

Yılan Yağı Kampanyamız
İnstagram | Twitter | Facebook


UYARI Yılan Yağı bir ilaç değildir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden web sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Yılan Yağı | Teslimat Şartları| Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik | İade Sözleşmesi | Sitemap
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
toptan ürünler isveç şurubu hilti kapsül aşk parfümü epimedyumlu macun deva kremi gergedan seti megamax