Yaklaşık 3 ay önce kullanmaya başladım. Ve şuan tüylenmeyi görebiliyorum. Kaybettim sandığım saçlarım tekrar canlanmaya başladı. Herkese tavsiye ediyorum

Sinop  İsmail K.

 

İnanılmaz bişey bu. Saç ve sakal bölgemde kullanıyorum. 2 ay olmasına rağmen büyük oranda kıl çıktı. İki ay daha kullanmam yeterli olacak sanırım. Bu muhteşem yağı herkese şiddetle öneriyorum.

Denizli  Mustafa G.

 

Saçımda her bulduğumu kullanamıyordum. Çünkü zaten neredeyse kellik seviyesine ulaşmıştı dökülmelerim.çok seçici davranıyordum. %100 doğal olduğu için bu ürünü tercih ettim. Aldığımda yararı olmasa bile en azından zararıda olmasın diye düşünüyordum. İyi ki de yılan yağını tercih etmişim. Yaklaşık 2 buçuk ay olmasına rağmen büyük oranda etkisini gördüm. Herkese tavsiye ederim.

Trabzon  Deniz K.

 

Kız arkadaşımın tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım. Çok memnunum. Saçlarımın tekrar çıkmasının yanı sıra çokta canlı uzuyorlar. Anladım ki bayanlar kel erkeklerden hoşlanmıyor. Teşükkürler

Kocaeli  Recep D.

 

Ben yılan yağının etkisini bi aile dostumuzda kendim görmüştüm.  saçlarım çok fazla dökülmemesine rağmen temkinli olmak için kullanmaya başladım. Mükemmel bi ürün cidden. Çok canlı çıkıyor saçlarım. İleride kel kalmayacağım için şimdiden sağolun.

İstanbul  Fikret K.

 

Slm arkadaşlar yılan yağı şahane bir ürün mutlaka herkes kullansın. Asla pişman kalmayacaksınız.

İzmir  Münevver G.

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

Yılan Yağı Kampanyamız
İnstagram | Twitter | Facebook


UYARI Yılan Yağı bir ilaç değildir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden web sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Yılan Yağı | Teslimat Şartları| Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik | İade Sözleşmesi | Sitemap
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
toptan ürünler isveç şurubu hilti kapsül aşk parfümü epimedyumlu macun deva kremi gergedan seti megamax