Rogaine Sprey Yaz Kampanyamız

Rogaine Sprey Yaz Kampanyamız

 

1 Adet Rogaine Sprey 145 TL

 

2 Adet Rogaine Sprey 265 TL

 

3 Adet Rogaine Sprey 365 TL

 

Rogaine Sprey Yaz Kampanyamız

 

Rogaine Sprey Hakkında Detaylı Bilgilendirme

 

Rogaine Sprey Yaz KampanyamızRogaine Losyon Minoxidil Türkiye’de büyük saç ekim merkezlerinin kullandığı, ABD’de “Gıda ve İlaç Kurumu” (Food&DrugAssoc.) den onay alan TEK üründür. Rogaine, dünyaca ünlü ilaç firması Pfizer tarafından üretilen ve saç dökülmesine karşı etkili olan en iyi ürün olarak kabul edilmektedir.

Rogaine losyon içinde bulunan Minoxidil’in androgenetik saç dökülmesi nedeniyle küçülmüş olan kıl köklerini büyülterek ve yeniden kuvvetlendirerek etki yapar. Ayrıca kılların büyüme fazını süre olarak uzatarak, belli bir uzunluğa gelmeden dökülmesini engellemektedir. Minoxidil ilk defa damar genişletici etkisi nedeniyle kullanılmaya başlanmış, kıllanmayı artırıcı etkisi gözlenince saçsızlık tedavisinde de kullanılmaya başlanmıştır. Damar genişletici etkisi ile saçlı derideki kan akımını artırdığı için mi yoksa direkt bir etki olarak mı ortaya çıktığı tartışılmalıdır.

 

Rogaine Solüsyon İçeriği

%5 Minoxidil’lik konsantrasyonlar halinde piyasada mevcuttur. %5Minoxidil, su, alkol ve glycol karışımının içinde, saçsız bölgeye sürülen bir köpük olarak kullanılmaktadır. Bir kutu Rogaine losyon 3x60mldir.

30 gün içinde dökülmeyi durdurur ve 2- 4 ay arasında aynı saçtan çıkmasını sağlar. Bir kutunun içinde 3 şişe vardır; 1 şişe 1 ay kullanılmaktadır.

Rogaine solüsyon, ilaç firması Pfizer tarafından üretilmektedir.

 

Rogaine Solüsyon Kullanımı

Rogaine Solüsyon’un Sabah Kullanımı:
Rogaine Sprey Yaz KampanyamızRogaine’i saçınıza uygulanmadan hemen önce saç derinizin kuru ve temiz olmasına özen gösteriniz. Eğer saçınızı yıkadıysanız, yıkadıktan sonra havlu veya saç kurutma makinesi ile saçınızı iyice kurutunuz. Kutu ile beraber gelen tüpü (applicator) 1mL çizgisine kadar doldurunuz. Bu solüsyonu saç derisine uygulayınız. Dikkat edin solüsyonu saçınıza değil saç derinize uygulamanız gerekiyor. Uygulamayı yaparken Rogaine’i kullanacağınız bölgedeki saçlarınızı elinizle bir tarafa toplayarak 1,5 cm aralıklarla ayırmaya çalışın.

Eğer yapamıyorsanız birinden yardım isteyebilirsiniz. Bir elinizle saçları yukarıda tutarak diğer elinizle Rogaine’i saç derisine masaj yaparmış gibi uygulayın. Solüsyonu deriye tam olarak uygulamak için parmak uçlarıyla sıvıyı dairesel hareketlerle saç derinize iyice yedirmeye çalışın. Bu her zaman için gerekli değildir. Eğer dikkatli bir şekilde Rogaine solüsyon tüpünü derinize uyguladıysanız elinizle ovalamaya gerek yoktur. Saç derinizin Rogaine solüsyonu emmesi için 15 – 20 dk süre ile bekleyin. Bu süreden sonra jöle gibi diğer saç şekillendirici ürünleri kullanabilirsiniz.

 

Rogaine Solüsyon’un Akşam Kullanımı:
Yukarıdaki maddelerden başlangıç aşamaları aynen geçerlidir. Bu adımları yaptıktan sonra Rogaine’den en fazla verimi almak için saçınıza uygulanan solüsyonun tamamen kuruması çok önemlidir.

Rogaine Sprey Yaz Kampanyamız

Önemli Uyarı!
Akşam uygulamasından sonra sıvı kurumadan hemen sonra yatılması durumunda solüsyon yastığa ve yatağa bulaşır ve buradan da yüze teması durumunda istenmeyen tüylenmeler ve rahatsızlıklar meydana çıkabilir. Bu yüzden uyumadan önce sıvının tamamen kuruması için bekleyiniz.

Yılan Yağı Kampanyamız
İnstagram | Twitter | Facebook


UYARI Yılan Yağı bir ilaç değildir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden web sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Yılan Yağı | Teslimat Şartları| Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik | İade Sözleşmesi | Sitemap
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
toptan ürünler isveç şurubu hilti kapsül aşk parfümü epimedyumlu macun deva kremi gergedan seti megamax